Что будет с Киевом

Уверен и вы со мной согласителсь, что это фото не сделано на одной из улиц какого-либо Европейского города!

108808.jpg

110361.jpg

Боюсь я за Киев, город мой родной и любимый!

Догадайтесь почему?!

Что будет с Киевом: 3 комментария

  1. Тому що місто тоне у без духовності, злобливості, потуранні доброчинності, безкультурщині. Усьоди смітник. відсутня повага до старших, книгарні зачиняються, місто розмовляє іноземною мовою (такого у всьому світі немає). Рідний Київ тисне неприємно сьогодні на киян. 20-30 років тому прогулянка по Хрещатику під каштанами — це була насолода. Пройдіть сьогодні по головній вулиці, тільки дивіться щоб вас не збила машина, яка нахабно буде спокійно їхати прямо по тротуару. Поняття киянин нівелюється. Це краще зрозуміти та відчути на анології з «ДИНАМО» Київ. Яка зараз команда та як вона грає, Боже Україну та К И Ї В збережи……………………………

  2. Валерій, дякую за Ваш коментар!
    Судячи з усього Вами написанним у Вас наболіло та накипіло, я вас розумію, мені також тяжко від того, що Київ розграбовується по всіх напрямках, дісно киян витискують з міста усіма можливими шляхами.

    Про Динамо Київ я промовчу!

  3. дозвольте мені прокоментувати фото іноземною мовою 8) так это же АРТ Хаус, нигде такого в Евпропе не найдешь!!! Гауди на заслуженном отдыхе !!! 8) ЗЫ рассмешили меня фотки!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *