Чего не хватает в Украине?

Вот, что должен делать народ Украины! Чем скорее, тем лучше! Надеюсь не поздно! И власть имущие не исключение, возможно они должны делать это в первую очередь, а если не могут делать сами, тогда пускай позовут священнослужителей, дадут им этот список и повторяют за ними, фразу за фразой, на коленях!

1 марта, в нашей церкви был назначен день поста и молитвы! Люди постились и молились по домам, а так же собирались вместе большими и малыми группами. Вот о чем молились, за что УМОЛЯЛИ Бога, который любит людей и любит прощать больше, чем наказывать!

Интересно, что бы ты лично включил в твою молитву Богу прямо сейчас? Какой пункт тебе понравился?

Мы возносили такие молитвы:

1. Молитва Покаяння за гріхи народу та християн 2 Хронік 7:14

2. За покаяння народу і увірування народу в Ісуса Христа (Пс.50:16-23)

3. Покаяння Церкви за те, що мовчала, коли бачила беззаконня. (Об.3:14-20)

4. Покаяння за 30 мільйонів вбитих шляхом аборту дітей, за невинно пролиту кров в усіх бойових діях за участю нашого народу, за ненависть до інших людей і народів, за прокльони, бажання зла і насильство, за всі вбивства (2Кор.6:14-18)

5. Покаяння за ворожіння, магію, окультизм, ідолопоклонство, язичництво, атеїзм, за звертання до інших богів, за зневагу святого імені Бога, насміхання над ним (Об.22:14,15)

6. Покаяння за відсутність пошани до батьків, священиків, Церкви, за чоловіків, які стали тиранами у власних сім’ях, за алкоголізм і продаж дітям алкоголю, наркотиків та сигарет, за розбиті сім’ї і десятки мільйонів розлучень (Еф.6:1-4)

7. Покаяння за розпусту, порнографію, подружню зраду, нетрадиційну орієнтацію, розбещення дітей, сороміцькі телепрограми та інтернет-сайти (Рим. 1:20-28)

8. Покаяння за брехню, хабарі, корупцію, підкуп, нечесні суди, сфабриковані справи, фальшиві свідчення, за грошолюбство, крадіжки, використання один одного, за заздрість, нарікання, очорнення, осудження; за інші гріхи нашого народу (перерахуйте інші гріхи народу, які пригадуєте) (Рим.1:20-32, Пс.141:1)

9. Покаяння за наші особисті гріхи (нехай кожен визнає свої гріхи перед Богом)

10. Молитва за владу 1Тим. 2:1-5

Щоб правдиво керувала, покаяння всіх, хто при владі, за скасування нечестивих законів та нові позитивні зміни в країні.

11. Молитва за постраждалих Дiї.4:10-12

За увірування в Ісуса Христа, за зцілення, повернення зниклих живими додому, за їх сім’ї. Можна додати імена постраждалих, якщо знаєте когось особисто.

Загальна кількість жертв Євромайдану становить більше 1800 осіб.

12. Молитва подяки за Христа Фил.2:5-11 Подяка, що Христос з нами поряд.

13. Молитва за пробудження Церкви Лук.10:1,2; Матв.5:14-16

Молитва, щоб Церкви почали виконувати повноцінно функцію Солі і Світла, щоб Бог вислав женців на Жниво. За те, щоб християни несли Євангеліє. За те, щоб християни жили святим побожним життям! За духовне пробудження народу України.

14. Молитва за єдність всіх християн Iван.17:17-26

15. За єдність України. Потреби помісних церков України.

16. Молитва за стосунки України з іншими країнами Рим.1:16,17

17. Щоб Україна несла Євангеліє в інші країни.

18. Благословення на Україну 2Кор.13:11-13

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *