КАБМІН НЕ ДОЗВОЛИВ ЛІТАТИ НА ДОРОГАХ

22.04.2009 17:47
www.ПРАВДА.com.ua

В українських містах швидкісний режим для транспортних засобів буде збережений на рівні 60 км/год.

Відповідний проект постанови про внесення змін до Правил дорожнього руху, внесений Міністерством внутрішніх справ, схвалив на засіданні у середу Кабмін.

«МВС запропонувало зберегти швидкісний режим у містах, а на автомагістралі – дозволити рух зі швидкістю 130 км/год.», — сказав УНІАН заступник начальника Департаменту Державної автоінспекції Сергій Будник.

Водночас представник ДАІ уточнив, що в Україні до категорії автомагістралі належить тільки одна дорога «Київ-Бориспіль».

«За містом, за умови наявності розділової смуги або бетонної огорожі між смугами руху, швидкість руху не повинна перевищувати 110 км/год.», — повідомив Будник, додавши, що відповідно до Кодексу про адміністративні правопорушення перевищення швидкісного режиму на 20 км в Україні не фіксується.

Представник ДАІ також повідомив, що обмеження швидкості на трасах може здійснюватися за допомогою встановлення спеціальних застережних знаків тільки за умови проведення дорожніх робіт.

Як відомо, 5 березня уряд ухвалив постанову, якою передбачається підвищення максимально допустимої швидкості в середньому на 20 км/год.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *