На планете Украина пробок нет

Азаров: Я їжджу у загальному потоці і пробираюся крізь затори

Прем’єр-міністр Микола Азаров запевняє, що при його проїзді рух не перекривається.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на репліку одного з кореспондентів, який скаржився, що через перекриття руху він спізнюється на роботу.

«В Україні кортежів, через які перекривають рух, може бути кілька — це кортежі з главою держави, главою Верховної Ради, прем’єр-міністром чи главами держав та урядів, які приїжджають з офіційними візитами в нашу країну», — зазначив Азаров.

Водночас, прем’єр стверджує, що при проїзді прем’єр-міністра і голови Верховної Ради рух в місті не перекривається. «І тому спізнитися на роботу з цієї причини неможливо. Я також, як і Ви, їжджу у загальному потоці, і також пробираюся крізь затори», — запевнив Азаров.

«Що стосується глав держав і урядів інших держав, то їх проїзд регламентується протоколом, і точно так здійснюється проїзд у всіх європейських столицях. Напевно, це незручність для мешканців столиці. Але це світова практика», — зауважив він.

«Вихід один — робити вулиці ширшими, будувати розв’язку і якнайменше додавати незручностей для наших людей. У цьому напрямку, погодьтеся, в Києві проводиться певна робота. Вона буде проводитися і надалі», — резюмував прем’єр.

Нагадаємо, 14 листопада спікер Верховної Ради Володимир Литвин заявив про існування доручення міністру внутрішніх справ не перекривати дороги, коли проїжджають кортежі голови парламенту і прем’єр-міністра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *